Nors vertimų biurai šiandien kaip niekada sudaro didelį pasirinkimą, o šalyje dirbantys vertėjai yra skaičiuojami šimtais, dėmesį verta atkreipti į tai, kad vyrauja daug klaidingų požiūrių. Žmonės, kurie vertimų paslaugomis naudojasi retai (o galbūt apskritai dar to nedarė), turi nemažai klaidingų įsitikinimų.  Tad pats metas juos įvardinti ir… paneigti.

Visada galima išsiversti ir be vertimų biuro paslaugų

Įdomu tai, kad visuomenėje vis dar gajus požiūris, jog galima išsiversti ir be vertimo biurų paslaugų – tiesiog paprašyti reikiamą kalbą gerai išmanančių draugų vertėjauti. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad tokia išeitis gali būti gera tuo atveju, jei dalyvaujate vakarėlyje ir nesuprantate, ką kalba naujasis pažįstama ar atostogų metu svečioje šalyje apsiperkate, bet nesuprantate, ką jums sako pardavėjas. Tačiau tuo atveju kai kalbame apie oficialius raštus, dokumentus; verslo ar darbo pokalbius, tampa akivaizdu – profesionalios vertimo paslaugos paroles.lt yra tiesiog būtinos. Sprendimas naudotis profesionaliomis vertėjų paslaugomis parodys atsakingą bei pagarbų jūsų požiūrį į vykdomą veiklą.

Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti dar tą pačią dieną

Nemaža dalis žmonių, pateikusių užsakymą vertimų biurui, galvoja, kad jis bus pradėtas vykdyti dar tą pačią dieną. Ir nors tokių atvejų iš tiesų pasitaiko, jie tikrai nėra dažni, kadangi didžioji dalis vertimų biurų pasižymi ypač dideliu užimtumu, tad neturi jokių galimybių pradėti vykdyti užsakymą dar tą pačią dieną. 

Išsirinkus vertimų biurą, būtina nepamiršti ir dar vieno dalyko

Verta akcentuoti ir tai, kad danas žmogus yra įsitikinęs, kad svarbiausi kriterijai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis vertimų biurą, yra tik šie du: tai – kalbų kombinacija bei terminas. Vis dėlto, nors šie du kriterijai iš tiesų yra labai svarbūs, dėmesį verta atkreipti į tai, kad yra ir dar vienas dalykas, su kuriuo turėtumėte susipažinti ir atsakingai įvertinti. Tai – vertimų biuro teisės bei pareigos; o taip pat – vertimų biuro kliento teisės bei pareigos. Atidžiai susipažinkite su šiomis nuostatomis ir įvertinkite, ar joms jums yra priimtinos.