Artėjant šiltajam metų laikui vis daugiau žmonių atnaujina savo lauko terasas, pasirūpina, kad pasirodžius saulei ir šilumai jose jau būtų malonu leisti dienas ir vakarus. Kita dalis žmonių, turinčių galimybes įsirengti tokį poilsio kampelį galbūt dar tik svarsto kokią terasą ir išvis kaip ją įsirengti. Tokiems žmonėms, sumaniusiems įsirengti lauko terasą, bet nelabai žinantiems nuo ko pradėti turime keletą gerų patarimų.

Terasa bus ta vieta, kurioje jūs bendrausite su draugais ar šeima, o galbūt poilsiausite vienas. Ši pastato dalis bus tarsi vizitinė kortelė, prisistatymas jūsų kaimynams ir kitiems aplinkiniams gyventojams. Todėl turite nuspręsti, kokią žinutę šis statinys turi siųsti ir kokios terasos funkcijos jums svarbiausios. Ar jums svarbiausia jos jaukumas ir patogumas, ar paprastumas ir praktiškumas, ar įmantrumas ir dizainas. Nuo pasirinkto dizaino ir terasos funkcionalumo priklausys medžiagų pasirinkimas, iš kurių bus statoma lauko terasa. Taip pat medžiagų pasirinkimas priklausys ir nuo to, kurioje vietoje jūs nuspręsite įsirengti terasą. Terasa gali jungti jūsų namą su kiemu, o gali būti ir kiek nutolusi nuo namų, viskas vėl gi priklauso nuo jūsų norų.

Medžiagų įvairovė iš tiesų nemaža,vien medienos galima suskaičiuoti virš šešių rūšių, o kur dar plytelės, įvairūs PVC ir CPVC mišiniai. Tiesa, tokie natūralių medžiagų ir plastiko mišiniai nėra labai populiarūs įsirenginėjant terasas, tačiau galima tokį variantą įtraukti į pasirinkimų sąrašą. Iš esmės, medžiagų pasirinkimas, dizainas ir funkcionalumo pasirinkimas vyksta jūsų galvoje. Kai visą tai sudėliojate turite imtis realių veiksmų, kurie žingsnis po žingsnio jūsų kieme pastatys terasą.