Šiandien galime rinktis iš daugybės įvairių gėlių ir tai, savaime suprantama, yra džiuginantis dalykas. Vis tik, reikia pastebėti, kad gėlių įvairovė stebina ne tik savo pavadinimais, rūšimis, veislėmis, grožiu, spalvomis, bet ir reikšmėmis. Pasirodo, būtent gėlės gali simbolizuoti pačius įvairiausius dalykus, todėl iš tiesų pravartu tuo pasidomėti.

Geltona rožė

Kadaise egzistavo mitas, kad geltonos spalvos gėlės yra neapykantos simbolis.  Tačiau taip pat puikiai žinomas posakis ir apie tai, kad nuo neapykantos iki aistros yra tik vienas žingsnis. Ir tai kuo puikiausiai patvirtina faktas, kad šiandien būtent šios spalvos rožės yra tapusios aistros simboliu.

Rožinė tulpė

Supratimas – labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime, tai – tarsi nematoma atrama,  parodanti, kad juo yra tikima, ir kad jūs suprantate, kaip jaučiasi kitas žmogus. Na, o rožinės spalvos tupės būtent taip ir simbolizuoja.

Hiacintas

Daugelio mėgstami hiacintai taip pat turi savo reikšmę – pasirodo, jie simbolizuoja nuoširdumą. Beje, tokią pat reikšmę turi ir rožiniai gvazdikai.

Oranžinės rožės

Nežinote, kokių gėlių įteikti ypač entuziastingai, gyvenimą mylinčiai ir labai ambicingai asmenybei? Tokiu atveju padovanokite puokštę oranžinių rožių.

Eustomos

Kokiomis gėlėmis išreikšti dėkingumą? Juk ne visada šį jausmą gebame išsakyti žodžiais, tad būtent gėlės yra puikus pasirinkimas. Pasirodo, dėkingumą simbolizuoja eustomos.

Mėlyna orchidėja

Na, o ką dovanoti tuo atveju, jei norite pabrėžti išskirtinumą, unikalumą? Pasirodo, puikiai tiks mėlynos orchidėjos, kadangi jos simbolizuoja retenybę.

Rožinės rožės

Na, o ką simbolizuoja labai populiarios rožinės  spalvos rožės? Tai yra troškimų simbolis.

Alyvinės rožės

Alyvinės rožės – gan retas pasirinkimas, tačiau jos turi nuostabią reikšmę – tai meilės iš pirmo žvilgsnio, simbolis.

Įvardijome tik keletą gėlių reikšmių, tačiau jų yra kur kas daugiau. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad būtent gėlės yra puikus dalykas, kuris gali ne tik pradžiuginti, bet ir pasakyti tai, ko, galbūt, nemokame išreikšti žodžiais. Taigi, nieko keista, kodėl tokios paslaugos, kaip gėlės į namus Šiauliai ar kituose miestuose, šiandien yra labai populiarios. Išreikškite nuostabius jausmus dovanodami gėles.