Malta šiandien tampa itin populiaria kelionių kryptimi. Mat ne vienas keliautojas renkasi Maltą tam, kad pabuvotų prie Viduržemio jūros ir pasigrožėtų nuostabiais vaizdais. Turistus ši šalis traukia savo puikiais paplūdimiais, lankytinomis vietomis, puikiais viešbučiais, nuostabia virtuve ir kitais stebuklais.

Taip pat Malta garsėja puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra. Egzistuoja keletas keliautojų tipų. Vieni trokšta tiesiog pagulinėti paplūdimyje ir pasimėgauti ramiu poilsiu prie jūros. O kodėl gi ne? Skamba kaip nuostabios atostogos. Antras tipas – tie kurie nenustygsta vietoje ir kuriems reikia aktyvaus laisvalaikio praleidimo formų. Tai tikrai pagirtina. Nuotykiai Maltoje, įspūdžiai, pamatyti nauji vaizdai ir išbandytos naujos veiklos paliks įspūdį net ir išrankiausiam keliautojui.

Aktyvaus laisvalaikio gerbėjams patariame pasinaudoti nuostabia paslauga – Automobilio nuoma Maltoje. Išsinuomoję automobilį galėsite aplankyti daug lankytinų vietų ir nesukti galvos dėl laiko ar transporto. Keliauti viešuoju transportu tikrai pigiau, bet ne patogiau. Keliaujant viešuoju transportu privaloma derintis prie bendrų tvarkaraščių ir kruopščiai susiplanuoti maršrutą.

Kokia ta automobilio nuoma Maltos saloje?

Nuklysite nuo maršruto, vargiai grįšite laiku atgal į nakvynės vietą. Automobilio nuoma Maltoje tikrai nekainuos itin daug. Svarbiausia pasirinkti tinkamą, labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius automobilį. Aukštesnė klasės ir prabangesnį modeliai kainuos brangiau, tačiau jeigu rinksitės paprastą ekonominės klasės automobilį – išleisite ne ką daugiau negu keliaujant viešuoju transportu ilgesnius atstumus.

Automobilio nuoma Maltoje itin populiari keliaujant didesnei grupelei žmonių. Tai idealus pasirinkimas keliaujančioms kelioms poroms ar keliems draugams. Komfortas atostogų metu garantuotas. Žinoma, vienas svarbiausių dalykų prieš nuomojant automobilį, pasidomėti nuomos sąlygomis. Svarbu išnagrinėti visas taisykles.

automobilio nuoma

Mat egzistuoja amžiaus ir vairavimo stažo cenzas. Būtina turėti tapatybės dokumentą. Taip pat yra dar keletas reikalavimų, kuriuos būtinai turite turėti omenyje. Patogu, kad automobilį galėsite rezervuoti dar prieš kelionę.

Taip pat galėsite atšaukti rezervaciją nemokamai ar pasikeisti automobilio markę. Nuvykus į Maltą iš karto galėsite negaišti laiko, o pasiimti automobilį ir leistis į nuotykį.

Automobiliai yra drausti, tad nesijaudinkite, įvykus nesklandumams kelyje ar vagystei, papildomai mokėti nereikės. Išlaidas padegs draudimas. Automobilių nuoma Maltoje tampa vis populiaresne paslauga. Nuo šiol galėsite keliauti ilgus atstumus, mėgautis komfortiškomis atostogomis ir parsivežti daug įspūdžių.

Dar daugiau pasiskaityti galima čia – nuoroda.