Ar jūs turite svajonę, kuri neleidžia jums naktimis užmigti ir apie kurią nuolatos galvojate? Tai turbūt vyksta tikrai ne šiaip sau. Jei turite aiškų norą kažkuo užsiimti, kodėl to nedarote? Gerai pagalvokite apie tai. Juk svajonės neatsiranda veltui. Tai apie ką svajojame gali labai daug pasakyti apie tikruosius mūsų širdžių troškimus.

Gal jau gana save riboti? Mąstykite drąsiai ir nebijokite realizuoti savo svajonių. Taip, turime omenyje verslą. Daugelis žmonių atsisako kurti savo verslą, stengiasi pamiršti šią minti net jei ir turi aiškią ir stipri svajonę tai daryti ir sukurti kažką unikalaus, kažką savo, kažką ypatingo.

Gali būti, jog tokie žmonės vadovaujasi mitu, kurį yra kažkada girdėję. Koks tas mitas? O gi labai paprastas ir tikrai žinomas visiems: kurti verslą labai sunki, ypač pradžioje. Tačiau ar tai tikrai tiesa? Nors ir negalime į šį klausimą atsakyti vienareikšmiškai, tačiau privalome pastebėti, jog viskas priklauso nuo jūsų pačių požiūrio. Požiūris ir nusiteikimas daro įtaką visam mūsų gyvenimui. Tad verslo kūrimas, jo plėtojimas bei vystymas ir palaikymas taip pat nėra išimtys iš šios paprastos taisyklės. Kaip visa tai veikia?

Viską galima paaiškinti labai paprastu pavyzdžiu. Juk turbūt esate pastebėję, jog kai jaudinatės ar kai iš anksto nusiteikiate neigiamai prieš kažką darydami – rezultatas tikrai nedžiugina. Tad tai įrodo, jog viskas slypi mūsų mąstyme bei mūsų požiūryje į įvairias gyvenimo situacijas. Tai galima puikiai pritaikyti ir verslo pasauliui. Verslas yra tarsi žaidimas. Tad kaip planuojate laimėti, jei vis dar neišdrįstate pradėti žaisti?

Tad, ar verslo pradžia visuomet sunki? Atsakykite į šį klausimą pats sau ir turbūt viskas pasidarys šiek tiek aiškiau. Juk verslo pradžia yra sunki būtent tiek, kiek mes norime, jog ji būti sunki. Kaip suprasti žodį “norime” šiame kontekste? Turbūt niekas nenori, jog verslo pradžia būtų sunki. Vis dėlto, dažnai šį norą susikuriame nesąmoningai. Jį susikuriame ir leidžiame jam augti ypač tuomet, kai nuolat bijome žengti pirmą ir pagaliau įgyvendinti savo turimą svajonę.

Visuomet prisiminkite, jog baimė neveda niekur. Baime gali jus nuvesti tik į nusivylimą. Nusivylimą savimi bei savo jėgomis. Būtent todėl yra labai svarbu jai nepasiduoti ir stengtis įgyvendinti net ir beprotiškiausius savo sumanymus. Juk būtent nerealios ir užvedančios idėjos yra daugelio verslų pagrindas.

Jaučiatės vieniši šiame kelyje, o dar vienas dalykas, kurio nežmoniškai baiminatės yra teisinių bei mokestinių dalykų neišmanymas? Nesijaudinkite ir neleiskite šioms juokingoms baimės jūsų sustabdyti. Jūs esate tikrai ne vienintelis žmogus pasaulyje, kuris neišmano visų mokestinių procedūrų nepriekaištingai. Tokių žmonių net pačių iškiliausių bei labiausiai žinomų ir sėkmingiausių verslininkų tarpe yra žymiai daugiau nei kada nors galėtumėte įsivaizduoti.

Būtent todėl egzistuoja daugybė įmonių, kurios gali padėti susidoroti su šiais sunkumais. Jei norite kurti savo įmonę, tačiau jos buhalterija ir dalykai tokie kaip pvm mokestis jus rimtai neramina – kreipkitės pagalbos. Paskyrę šiek tiek laiko paieškai internete neabejotinai rasite daugybę kvalifikuotų įmonių ar laisvai samdomų specialistų, kurie padės susidoroti su jūsų verslo buhalterija lengvai ir be jokių papildomų rūpesčių. Tuo tarpu jūs galėsite skirti visą savo laiką savo svajonės realizavimui ir rūpinimuisi, jog ji klestėtų ir augtu ne dienomis, o valandomis. Tad, atsakykite į klausimą pats, ar verslo pradžia visuomet sunki?